Witam, mam 500g UNS creatine+(mono) i mysle nad jablczane albo stakiem kreatynowym. I tu pytanie co wybrac jaki suplement do tego mono ? co proponujecie cos do tego mono. Zmieniony przez - bartax w dniu 2012-11-08 23:47:15
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Jak dawkować Redweilera,mono z Universala i BCAA? Bo białko stosuję wg. braków diecie a bcaa dawałem po treningu bezpośrednio. Macie może jakieś propozycje lepszej kreatyny i przed treningówki od podanych wyżej w podobnej cenie?
Witam , chodzi o dawkowanie nitro 1100g i creatyny DT: rano 5g mono przed tren 20g NB po tren 20g NB DNT: rano 5g mono po obiedzie 5g mono cwicze 3 razy w tyg. zamierzam po tym zarzucic jeszcze xpanda lub plutonium ,czy to dobry pomysl?
mam pytanie czy dawkuje sie 3 razy w DT (naczczo , przed i po treningu) po 5 g i w DNT 2 razy (naczczo i miedzy posilkami) ,czy tak jak pisze producent po dwa razy po2,5 g czy moj sposob jest dobry czy dawkowac tak jak producent pisze
Chcialem do konca roku zrobic jakis lekki, 6-tygodniowy cykl na kreatynie. Nie licze na jakies wielkie przyrosty, bo zaczynam po 3 tygodniowej kontuzji, poza tym dochodzi sylwester na koniec cyklu i studniowka. Lepszy cykl planuje na marzec-kwiecien. Teraz chcialbym barzdiej odrobic spadki. Jako, ze nie dysponuje wielkimi srodkami finansowymi, a [...]
Witam Mam pytanie odnośnie kreatyny, czy na pierwszy cykl lepiej kupić zwykłe mono czy może Creatine Xplode? Obecnie trenuję programem HST, 8 tygodniowy cykl i tyle bym chciał brać kreatynę. I tu mam pytanie - bo mam dwie koncepcje: 1) mono: dzień treningowy: 5g rano, 5 g po treningu dzień bez treningu: 5g rano, 5g w porze treningu 2) Creatine [...]
tak jak w temacie.kupiłem ten nowy wynalazek olimpa a od jutro zaczynam cykl na nim.mam mono do tego i myślałem o dawkach:5gmono z rana,przed treningiem olimp2kaps,po treningu olimp 2kaps.co myślicie??
CZE mam pytanie którą kreatynę mam wziąść Creapure: Citrate, Pyruvate czy Mono? A może KTP creatine z Hiteca? Nigdy wcześniej nie brałem żadnej kreatyny. Nie wiem jaka jest różnica między nimi? Mam troche tłuszczyku na brzuchu. Ćwicze treningiem cyklicznym grII. Z góry dziękuję Cwicze już od 1,5 roku a może dłużej P.S Sorry za to że wcześniej [...]
mam aktualnie w domu opakowanie 909g pre load creatine complex Optimum Nutrition, w 909g znajduje sie tam ok. 120g monohydratu kreatyny, co myslicie o dosypaniu i wymieszaniu z nia ok.200gr dobrej jakosc czystej kreatyny? edit: wlasnie sie zalamalem, sprawdzilem cene tego specyfiku z sklepie sfd -62zl! a ja kupilem to na cyprze za ok 350zl! tyle [...]
Witam, mam pytanie odnośnie mieszania Nitrobolonu II z monohydratem. Przed treningiem przyjmuję 20g nitro, po treningu 10g nitro i 5-6g monohydratu. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę w szejkerze zmieszać monohydrat z nitro, aby taką mieszankę wypić po treningu. Zastanawia mnie również to, czy można bez utraty wartości przygotować taki płyn przed [...]
Witam. Mam 500g Mono z Big Zone i pozostałość creatine xplode z olimpu(jakieś 200g) po poprzednich cyklach. Nie chciałbym żeby xplode sie przeterminowało i poszło w kanał, więc pytanie do rozeznanych w temacie: Czy branie tych kreatyn w zestawieniu 5g mono rano, 5g mono po treningu i 5g xploda na noc w dni treningowe i 5g mono rano, i 5g mono i [...]
czesc.mam pytanie!!wiem ze wiele razy byl ten temat poruszany i jest wiele roznych odpowiedzi ale po prosze o odpowiedz Mam kreatyne weidera w proszku 1000g i dextroze dextro juice.biore ja Rano na czczo 5g z 20g dextrozy przed treningiem 5g z 20g dextrozy po treningu 5g z 20g dextrozy i teraz chce sie dowiedziec czy za duzo czy dobrze z gory [...]
Witam, mam pytanie do ludzi doświadczonych i mających pojęcie o suplementacji. Otóż ćwiczę 6 miesięcy i właśnie zakończyłem cykl Creatine Mega Caps 120 caps, który trwał 30 dni (wiem, że za krótki, ale do tej pory ćwiczyłem "na sucho" i z ciekawości zastosowałem taki oto cykl). Efekty są naprawdę zadowalające. Czy mogłbym odrazu po tym cyklu kupić [...]
Witam. Potrzebuj pomocy na temat dawkowania. Ćwiczę 3x w tyg na siłowni i 3x MuayThai Posiadam 2 wyżej wymienione produkty i nie wiem jak je dawkować. 500 g stacku i 300g mono. Nie chce dawkować kretki przed treningiem MT bo nie chce być spompowany , więc uznajmy go za dzien NDT ( ale porcja rano i wieczorem , nie tylko rano) Z góry dzięki.
Prosił bym o podpowiedz w dawkowaniu cell pumpa 665g i tej kreatyny (starczy mi jej na 2 tygodnie) chodzi mi o uzyskanie jak najwiekszej masy miesniowej a takze jakby mogl mi ktos wytlumaczyc dlaczego wazne sa witaminy i mineraly, przepraszam za niewiedze Za pomoc odwdzięczę się sogami zdrówko Zmieniony przez - sztajn w dniu 2007-07-06 20:03:08
Chce zrobic cykl na krecie i mam 300g prolabu mono i 135kapsulek mono z treca(920mg) i czy moge to razem polączyc na cykl i czy starczy towaru? Cos o sobie staz rok,18lat,waga 85,zadnych cykli nie bylo tylko na samej diecie.trebuje 3xtyg splita. Jak to dawkowac? Pomozecie? Zmieniony przez - Fuhrer11 w dniu 2009-02-08 20:21:41 Zmieniony przez - [...]
czesc, uzbroiłem się w przedtreningowke assault oraz kreatynę universala monohydrat. Mam pytanie jeśli chodzi o dt jak dawkować? Drugie pytanie do tych co maja assaulta - czy miarka która znajudje się w tej przedtreningowce, mogę wziasc dwie pelne miarki- czy to jest maxymalna dawka? - czy tylko jedna pelna miarka to max? Zmieniony przez - [...]